Media o Nas

Bankier.pl POLSKI PORTAL FINANSOWY

29 września 2010 roku w Rzeszowie odbędą  się warsztaty „eFaktura, czyli jak obniżyć  koszty w firmie?”, zorganizowane we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego. W Olsztynie w ramach współpracy z Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbędą się one w dniu 30 września 2010 roku. Warsztaty są realizowane w ramach Projektu "System faktury elektronicznej dla przedsiębiorstw", który zyskał uznanie w oczach urzędników unijnych decydujących o przyznaniu dofinansowania i został wdrożony w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki, Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

Zobacz artykuł: bankier.pl

 

Portal portfel.pl, 24 września 2010

29 września w Rzeszowie przy ul. Poznańskiej 2c odbędą się bezpłatne warsztaty informacyjno-szkoleniowe pt. „e-Faktura, czyli jak obniżyć koszty w firmie?”

Zobacz artykuł: portfel.pl

 

Portal newss.pl, 24 września 2010

Idea wprowadzenia w życie nowego systemu do obsługi faktur może wydawać się przedsiębiorcom nieco skomplikowana, ale wykorzystywanie elektronicznego fakturowania w mikro i makro przedsiębiorstwach może być łatwe i proste... „Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego stawia sobie za cel efektywne wspieranie transferu technologii i know-how oraz podnoszenie kwalifikacji małych i średnich przedsiębiorstw, aktywnych na polu innowacyjności i transferu technologii lub poszukujących informacji i usług w tym zakresie”- mówi Waldemar Pijar, Prezes Zarządu RARR

Zobacz artykuł: newss.pl

 

Oficjalna strona Miasta Krosna: krosno.pl, 24 września 2010

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz firma Inforsys zapraszają na bezpłatne warsztaty informacyjno-szkoleniowe, pt. „eFaktura, czyli jak obniżyć koszty w firmie?”

Zobacz artykuł: krosno.pl

 

Portal konferencje24h.pl, 24 września 2010

Najbardziej oczywistą wartością pochodzącą z wdrożenia elektronicznego fakturowania jest dla firmy oszczędność czasu i kosztów. Elektroniczne fakturowanie prowadzi do zmniejszenia przepływu przychodzących dokumentów finansowych, skrócenia czasu cyklu obiegu dokumentów i co najważniejsze pozwala obniżyć koszty przetwarzania transakcji.

Zobacz arytuł: konferencje24.pl

 

Portal szkolenia24h.pl, 24 września 2010

„Angażując się we współorganizację warsztatów zależało nam, aby zaprezentować podkarpackim przedsiębiorcom elektroniczne fakturowanie jako rozwiązanie nowoczesne, niezawodne, bezpieczne i praktyczne. Efektywne wykorzystanie nowoczesnych technologii powinno być jednym z atutów małych i średnich przedsiębiorstw, a eFakturowanie jest doskonałym przykładem efektywnego i innowacyjnego wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych, umożliwiającym nie tylko obniżenie kosztów, ale mogącym przyczynić się do umocnienia pozycji firm na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.”- zauważa Waldemar Pijar.

Zobacz artykuł: szkolenia24h.pl

 

Portal Finanse biznes.owy24.pl, 24 września 2010

29 września w Rzeszowie przy ul. Poznańskiej 2c odbędą się bezpłatne warsztaty informacyjno-szkoleniowe pt. „e-Faktura, czyli jak obniżyć koszty w firmie?”

Zobacz artykuł: biznes.owy24.pl

 

PRportal.pl

Fabryka Innowacji zachęca do współpracy naukowców.
Fabryka Innowacji aktywnie wspiera organizację 3 Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej INFOS-2010 – Inteligentne Systemy Informacyjne i Inżynieryjne – 3rd International Conference on Intelligent Information and Engineering Systems...„Jest to ważna i służąca wymianie wiedzy i doświadczeń inicjatywa, która z pewnością przyczynia się do rozwoju współpracy pomiędzy naukowcami a przemysłem. Decydując się na udział właśnie w takich wydarzeniach, chcemy wspierać te inicjatywy wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów” – dodaje Krzysztof Nowański. – „Konferencje takie, jak INFOS-2010 pozwalają nam poznać opinie znakomitych naukowców i specjalistów w zakresie nowych technologii i przyczyniają się do wzmocnienia dialogu i długoterminowych relacji pomiędzy światem nauki a przemysłem.”

Zobacz artykuł: PRportal.pl

 

Nowiny24, 6 lutego 2010

Masz pomysł - Wystartuj z Fabryką Innowacji!

Zobacz artykuł: nowiny24.pl

 

Super Nowości, Dziennik Południowo-Wschodniej Polski, 5 lutego 2009

Konkurs „Innowator Podkarpacia” oraz „Junior Innowacji Podkarpacia” rozstrzygnięte!
We wtorek 3 lutego w Preinkubatorze Akademickim Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Zobacz artykuł: Super Nowości

 

Serwis regionalny Rzeszów, 28 lutego 2007

Preinkubator przedsiębiorczości
W Rzeszowie oficjalnie ruszył dziś akademicki Preinkubator przedsiębiorczości, czyli miejsce, gdzie młodzi ludzie będą mogli praktycznie nauczyć się, jak prowadzić własną firmę i odnaleźć się na rynku...

Zobacz artukuł: Serwis regionalny Rzeszów

 

Super Nowości - Dziennik Południowo- Wschodniej Polski, 1 marca 2007

Szansa dla przedsiębiorczych i wykształconych z całego regionu.
Pomieszczenia dla firm, doradztwo, szkolenia i promocja. Takie usługi oferuje dla swoich najemców Akademicki Preinkubator Przedsiębiorczości...

Zobacz artykuł: Super Nowości

 

Nowiny24, 19 marca 2007

Jak założyć firmę
W Rzeszowie powstał ośrodek, gdzie studenci i młodzi pracownicy nauki bezpłatnie poznają podstawy przedsiębiorczości. Nie teoretycznie, lecz w praktyce...

Zobacz artykuł: nowiny24.pl

 

Serwis regionalny Rzeszów, 09 lipca 2007

Preinkubator działa
Pierwszych 5 firmy rozpoczęło działalność w Preinkubatorze Akademickim Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego w Rzeszowie. To miejsce, gdzie studenci i absolwenci wyższych uczelni mogą stawiać swoje pierwsze kroki w biznesie, a jednocześnie uczyć się, jak sprostać rynkowej konkurencji. Bezpłatnie pomagają im w tym specjaliści - projekt finansowo wspiera Unia Europejska...

Zobacz artykuł: Serwis regionalny Rzeszów

 

Gazeta Politechniki

Akademicki Preinkubator już działa.

Zobacz artykuł: Innowacyjni